افزایش رتبه الکسا در سال ۲۰۱۹ (بهترین ترفند برای بهبود رتبه بندی الکسا)

By | اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۸
چگونه به سرعت رتبه الکسا را ​​افزایش دهیم

افزایش رتبه الکسا در سال ۲۰۱۹ (بهترین ترفند برای بهبود رتبه بندی الکسا)

ما در وبلاگ سایت آپلود عکس پیک عکس به شما آموزش میدهیم که در سال ۲۰۱۹ چگونه رتبه الکسای خود را با ترفندهای جالب بهبود بخشید

چگونه به سرعت رتبه الکسا را ​​افزایش دهیمچگونه میتوانم رتبه الکسا را ​​افزایش دهم؟ آیا هیچ ترفندی یا راهنمایی که نمره Alexa من را افزایش می دهد وجود دارد؟ آیا رتبه الکسا حتی مهم است؟برای بسیاری از صاحبان وب سایت ها و وبلاگ نویسان جدید، ترافیک و رتبه الکسا پایین تر دشوار است .هیچ چیز ناامید کننده تر از آن نیست که محتوایی شگفت انگیز از آن بیرون کشید تا فقط متوجه شود که هدف نیست، زیرا هیچ کس آن را نمی خواند. ؟

دانستن اینکه چگونه به سایت جستجوگرها و نحوه نوشتن پست الکترونیکی کامل وبلاگ ، کلیدی برای جمع آوری ترافیک است که در نهایت به بهبود رتبه الکسا کمک می کند و درآمد حاصل از Adsense را به شما می دهد .

قبل از اینکه بفهمیم که چگونه الکسا را ​​تقویت می کنیم، با اصول اولیه شروع کنیم.

یری در مورد رتبه الکسا
الکسا و رتبه الکسا چیست؟
الکسا  (که توسط آمازون و همه جانبه جف بیسوس به دست آورده است) یک شرکت است که داده های ترافیکی مربوط به وب سایت ها را حفظ می کند، و بیشتر به اطلاعات رتبه بندی وب سایت خود یعنی  رتبه الکسا معروف است .

رتبه جهانی الکسا نشان می دهد که سایت شما در سراسر جهان محبوب است و رتبه محلی الکسا محبوبیت در کشور را نشان می دهد که دامنه ثبت شده است.

الکسا رتبه شما کجاست؟
در اینجا شما می توانید رتبه الکسا سایت خود را پیدا کنید.

علاوه بر این، اگر شما مانند من هستید و به طور مرتب رتبه Alexa خود را بررسی می کنید، می توانید Alexa Traffic Chrome Extension  یا SEOQuake را نصب کنید (که به شما داده های سودمند دیگری را در اختیار شما قرار می دهد)، بنابراین شما می توانید به سرعت رتبه هر صفحه ای که بازدید می کنید را مشاهده کنید.

مرتبط: در اینجا دیگر ابزارهای SEO شما ممکن است بخواهید چک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود | آپلود عکس | Powered by picax.ir